pátek, 10 listopad 2017 06:00

GALACTICOS PŘEHRÁLI JÍLOVÉ

FUTSAL FIFA

Předposledním podzimním kolem pokračoval okresní přebor ve futsale. Tak jako v minulých kolech navýšila vedoucí dvojce týmů svůj náskok na ostatní týmy. Ale neměli to překvapivě vůbec snadné.

Vedoucí Pelikans Legend sice vedli o poločasu nad Pop Servisem 3:1, ti se ovšem nevzdali a bojovným, kolektivním výkonem podepřeným výborným Přibylem v bráně otočili skóre na 3:4. Lídr tabulky průběh zápasu opět zvrátil na svou stranu, ale až gól z penalty na 7:5 pár sekund před koncem mu přinesl jistotu tří bodů.

Bílý Balet rychle prohrával s Notou 0:2 a byl chvílemi bezradný. Až když zabrali tradiční opory začal být průběh zápasu vyrovnaný. Ve druhé půli za nerozhodnutého stavu 3:3 stačil Baletu jeden gól a pevná obrana k vítězství.

Zdá se, že svou jarní formu našel Huntířov. Starou dámu přehrál bez obtíží, když měl utkání od samého počátku pod kontrolou.

Slovanka si sice duel s El Clasicem zkomplikovala, když vedla 2:1 a při přesilovce místo aby vedení navýšila sama inkasovala, ale v závěru se projevila její větší taktická vyspělost.

Zápasu Boca Juniors – Mexico by slušela remíza. V posledních minutách se ovšem štěstí přiklonilo na stanu hostů.

Jílové mohlo jít po zaváhání El Clasica na třetí místo. Toho ovšem nevyužilo, když velmi překvapivě padlo s Galacticos. Ti byli po vyrovnané první půli po přestávce překvapivě efektivnější v koncovce.

DeCe COMPUTERS vúbec nestačili na Denas. Ten jim střílel gól za gólem a soupeř se nezmohl vůbec na odpor. Nakonec Denas čepoval jedenáctku.

Hráčem kola byl vyhlášen Miroslav Pova (Huntířov)