DeCe COMPUTERS - Bumiko Děčín
pátek, 03 listopad 2017 05:54

VEDOUCÍ DVOJCE STÁLE NAVYŠUJE NÁSKOK

FUTSAL FIFA

Po 11. kole okresního pkeboru navýšila dvojce týmů na čele tabulky opět svůj náskok na ostatní týmy.

Přispěl k tomu hlavně duel prvních Pelikans Legends se třetím El Clasicem. To bylo lídru tabulky důstojným soupeřem a svou dobrou obranou hrou mu úlohu favorita ztížilo. Pelikans přesto měli průběh utkání pod kontrolou a jejich vítězství bylo zasloužené.

Bílý Balet se jen v úvodu do stavu 2:2 trápil s Pop Servisem. Pak již bylo utkání jen otázkou skóre.

Duel Denas – Jílové se hrál dlouho bez branek. Teprve před koncem prvního poločasu se podařilo domácím zamířit dvakrát přesně. To určilo ráz druhé půle, když Denas rozhodl zápas z rychlých brejků.

Galacticos dokázala hrát vyrovnaně s Huntířovem po celou první půli kdy byl stav 3:3. Ve druhém dějství se již naplno projevila kvalita obhájců titulu.

Podruhé za sebou naplno bodovala Nota a získala v uplynulých dvou kolech více bodů než předtím v prvních devíti. O půli sice prohrávala s Mexicem 0:2, ale druhé dějství již jasně patřili ji, když pěti góly v řadě otočila zápas.

Stará dáma od počátku s přehledem přehrávala Bocu Juniors. Ta se sice po přestávce střelecky zvedla, ale góly v její síti stále přibývaly.

V hezkém zápase DeCe COMPUTERS – Slovanka se zrodila remíza. Domácí sice vedli v průběhu druhé půle 3:1, hostům se ovšem podařilo srovnat na zaslouženou remízu.

Hráčem kola byl vyhlášen Martin Stach (Denas)