DeCe COMPUTERS - Bumiko Děčín
pátek, 27 říjen 2017 06:46

NOTA SE DOČKALA VÍTĚZSTVÍ

FUTSAL FIFA

Po 10. kole okresního přeboru ve futsalu se ještě více zvýraznila převaha prvních dvou celkků.

Lídr tabulky Pelikans Legends celkem přesvědčivě vyhrál na hřišti Slovanky, když si rozhodující náskok vypracoval již do přestávky.

Bílý Balet zaváhal v duelu s El Clasicem jen jednou, když dovolil soupeři snížit na 2:1. Pak ovšem zabral naplno a utkání suverénně rozhodl.

Dařilo se Jílovému, které poskočilo na čtvrté místo, když v přímém souboji o tuto příčku přehrálo DeCe COMPUTERS. První půle byla ještě celkem vyrovnaná, ale po přestávce již Autocentrum dominovalo.

Lepší se Mexico. Pop Servisu nedalo žádnou šanci. Jen úvodní minuty byly vyrovnané. Pak padal do sítě popáků gól za gólem.

Již 3:0 vedli chvíli před půlí Galacticos na Bocou Juniors. Ta se však nevzdala a dokázala skóre otočit. Soupeři se podařilo v závěru srovnat na spravedlivou remízu.

Huntířov přehrál překvapivě hladce Denas. Ten po celou dobu nenašel recept na dobrou obranu soupeře. Oba góly Denasu dokázal vstřelit jen jejich brankař Mráz, když potrestal chyby při tradiční power-play Huntířova.

Po dlouhých dvou měsících vyhrála Nota, když zdolala Starou dámu. Ve vyrovnaném zápase byl hlavním strůjcem vítězství brankař Patrik Medal, který si za svůj výkon zasloužil ocenění hráč kola.