DeCe COMPUTERS - Bumiko Děčín
pátek, 20 říjen 2017 04:57

SOUBOJ O VEDENÍ V TABULCE SKONČIL REMÍZOU

FUTSAL FIFA

Událostí nejen 9. kola okresního přeboru ve futsalu, ale celého podzimu byl souboj dvou dosud neporažených týmů z čela tabulky.

Duel Bílý Balet – Pelikans Legends potvrdil, že oba celky nejsou v čele tabulky náhodou. Hrál se vysoce taktický futsal, mnoho šancí se neurodilo. Balet vedl ještě pět minut před koncem 2:1, ale Pelikans dokázali srovnat. A jelikož Balet neproměnil dvě minuty před koncem 10m kop, zrodila se celkem zasloužená remíza.

Stáhnout náskok na vedoucí týmy se nepodařilo třetímu El Clasicu. Celkem jasně a zaslouženě prohrálo s Mexicem. To bylo od počátku lepším týmem a o jeho vítězství nebylo pochyb.

Překvapivá, ale zasloužená remíza se zrodila v duelu Denas – Boca Juniors. Žádnému týmu se nepodařilo gólově uniknout soupeři na více než gól.

Stará dáma vedla nad Pop Servisem 4:0 a deset minut před koncem 5:2. Soupeř však zabojoval a dokázal srovnat skóre. Sahal dokonce i po vedení. Teprve dvě minuty před koncem Dáma dvěma góly definitivně rozhodla.

Duel Jílové – Slovanka hrubě ovlivnil rozhodčí, který si ve druhém poločase nesprávně zapisoval osobní chyby. To vyrovnaný zápas rozhodlo ve prospěch domácích.

V duelu celků z konce tabulky zdolali Galacticos Notu. Ta měla více šancí než soupeř, toho ale podržel výbornými zákroky brankař Barták.

Tabulkou stoupá DeCe COMPUTER. Nad Huntířovem vedli po pár minutách 3:0, pár minut před koncem 7:4. V závěru se podařilo Huntířovu korigovat na 7:6, ale dvě velké příležitosti na srovnání zneškodnil brankař Štěpnička.

Hráčem kola byl vyhlášen Miroslav Betyár (Mexico)