DeCe COMPUTERS - Bumiko Děčín
pátek, 13 říjen 2017 00:00

PRVNÍ TŘI CELKY TABULKY OSTATNÍM UNIKAJÍ

FUTSAL FIFA

Po osmém kola se oddělila v čele tabulky trojce týmů. Pelikans Legends, Bílý Balet, El Clasico. Přitom všechny tři celky byly blízko ztráty bodů.

Lídr tabulky Pelikans Legends vedl nad posledním Mexicem v průběhu prvního poločasu 3:1. Pak však patřil duel soupeři, který dokázal srovnat. V závěrečné desetiminutovce sahaly po vítězství oba celky. Šťastnější byli Pelikans.

Ještě více se na výhru nadřel Bílý Balet. Slovanka mu byla po celý zápas vyrovnaným soupeřem, V několika úsecích hry měla i více ze hry. Vedla dokonce 3:1. Až výborně sehraná power-play Baletu přivodila obrat ve skóre a šťastnou výhru favorita.

Když vedlo překvapení podzimu El Clasico deset minut před koncem nad Starou dámou 5:1, zdálo se rozhodnuto. Dáma však dokázala vstřelit tři rychlé góly. Vyrovnávající branku však vstřelit nedokázala.

Po několika slabých výkonech se zaskvěl Pop Servis. Jeho duel s Galacticos se lámal po přestávce, kdy Popáci rychle zareagovali na snížení soupeře na 3:2. Čtvrtý gól v siti Galacticos utkání rozhodl. Pak již Pop Servis dominoval.

Zaslouženou remízou 5:5 skončil duel Huntířov – Jílové. Ani jeden tým si nevypracoval v průběhu utkání rozhodující náskok. A když Huntířov v závěru utkání neproměnil dvě velké šance, skončil zápas zaslouženou remízou.

Nota byla Denasu vyrovnaným soupeřem v prvním poločase S ubíhajícím časem druhé půle se stále více projevovala herní převaha Denasu,

Duel Boca Juniors – DeCe COMPUTERS se odehrával dlouho bez branek. Bylo jasné, že o vítězi rozhodne první gól. Ten se podařilo vsítit Décéčku. Pak si již výhru pohlídalo. V závěru se Boca pokusila o power-play. Tento způsob hry však zatím neovládá. Soupeř nakonec vsítil druhý gól a utkání definitivně rozhodl.

Hráčem kola byl vyhlášen Aleš Čermák (Bílý Balet)