Pop Servis Děčín 2 : 14 DeCe COMPUTERS
pátek, 06 říjen 2017 13:21

VÍTĚZNÁ JÍZDA EL CLASICA I TRÁPENÍ MEXICA POKRAČUJÍ

FUTSAL FIFA

Za polovinou podzimních bojů je po sedmém kole okresní přebor ve futsalu. Naplno bodovali všechny týmy z čela tabulky.

Vedoucí Pelikans Legends se utkali v těžkém souboji se Starou dámou. Ta si v vypracovala více šancí než favorit utkání a dokonce v úvodu vedla. Pak mnoho dalších šancí Dámy zneškodnil výborný Smutný v brance Pelikans. Ve druhém dějství se projevila větší herní zkušenost lídra tabulky.

Druhý Bílý Balet si celkem v pohodě poradil s Mexicem. O vítězi nebylo od počátku pochyb. Mexico příkladně bojovalo, na soupeře však nemělo.

Na vítězné vlně pokračuje El Clasico. Proti Galacticos nebylo lepším celkem. Soupeř měl více šancí a chvílemi Clasico přehrával. Ovšem při většině šancí svůj tým podržel brankař Němeček a v závěru kdy Galacticos došly síly jeho spoluhráči rychle utkání otočili.

Slovanka měla od počátku více šancí než její soupeř Huntířov. Přesto byl po první půli stav 3:1 jelikož obhájce titulu byl stoprocentní v koncovce. Druhý poločas ale přinesl obrat skóre, když Slovanka třemi góly zápas otočila a v napínavém závěru vítězství ubránila.

Jílové bylo skoro celý zápas lepším týmem než Boca Juniors. V závěru vedlo 5:2 a zdálo se, že je rozhodnuto. Boca však dokázala snížit na 5:4 a sahala po vyrovnání. Až šestý gól Jílového utkání rozhodl.

Zápas Denas – Pop Servis připomínal hru kočky s myší. Pop Servis se po přestávce úplně složili a opět inkasovali vysoký příděl gólů.

Nota vedla chvíli před koncem prvního dějství nad DeCe COMPUTERS. Soupeři se ale podařilo do přestávky díky přesným střelám brankaře skóre otočit. Po přestávce si již DeCe vedení pohlídali.

Hráčem kola byl vyhlášen Pavel Štěpnička (DeCe COMPUTERS)