pátek, 08 září 2017 00:00

EL CLASICO ZDOLALO HUNTÍŘOV, DO ČELA PELIKANS LEGENDS

FUTSAL FIFA

Událostí 3. kola je výhra El Clasica nad Huntířovem.

Vedení ve vzájemném duelu se dle očekávání ujal po pár sekundách Huntířov. Clasico se však nevzdalo, výborně bránilo power-play kterou hrál soupeř po celý zápas. Do přestávky průběh otočilo a ve druhém dějství vedení ještě navýšilo. Strůjcem vítězství byl výborný Němeček v brance a příkladná bojovnost celého mužstva.

Vedle Huntířova se zatím nedaří také Mexicu. Tentokrát prohrálo s Denasem. Ten měl hru daleko lépe organizovanou nežli soupeř, což se projevilo hlavně ve druhém dějství, kdy Denas zápas s přehledem rozhodl.

Vyrovnaný duel plný tvrdých soubojů odehráli DeCe COMPUTERS s Bílým Baletem. Ten sahal po vítězství, ale DeCe v závěru srovnali na spravedlivou remízu.

Výborný, rychlý a dramatický zápas sehrálo Jílové s Pelikans Legends. Domácí vedli brzo 2:0 a byli lepším týmem. Hosté se však nevzdali a skóre srovnali. Po dramatickém průběhu, kdy se už duel blížil k remíze rozhodla poslední podařená akce Pelikans o jejich vítězství a posunu do čela tabulky.

Dramatický byl i souboj Nota – Slovanka. Domácí měli po celý zápas nejméně jednobrankový náskok, pět minut před koncem vedli dokonce 4:2. Slovanka se však nevzdala a v posledních sekundách dokázala z 10m kopu vyrovnat.

Galacticos se dostavili na utkání se Starou dámou jen se třemi hráči do pole. Proto bylo jejich vzájemné utkání jen otázkou závěrečného skóre ve prospěch St. dámy.

Oživením soutěže je zatím Pop Servis. Ještě neprohrál. Tentokrát zdolal Bocu Juniors. V utkání si po většinu času udržoval náskok, který i díky nedůrazu Boci v koncovce udržel až do konce. Těžší soupeři Pop Servis ale teprve čekají.

Hráčem kola byl vyhlášen Jakub Němeček (El Clasico).