pátek, 25 srpen 2017 00:00

HUNTÍŘOV NA ÚVOD TRADIČNĚ PROHRÁL

FUTSAL FIFA

Své podzimní boje zahájili okresní futsalisté.

Obhájce vítězství Humtířov tak jako mnoho let dozadu v prvním kole prohrál. Tentokrát s Bílým Baletem. Výhra Baletu byla zasloužená. Byl po většinu utkání lepším celkem a jeho průběh měl pod kontrolou.

Překvapením je vysoká výhra na jaře se trápícího Jílového nad Mexicem. To sice vedlo 1:0 ale pak již mířili přesně jen hráči Autocentra a potvrdili, že letos by měli patřit ke štikám soutěže.

Slovanka si myslela v duelu s Pop Servisem na tři body. Opak byl však pravdou. Soupeř vstoupil do utkání lépe, ujal se vedení a i když Slovanka dokázala několikrát srovnat závěr patřil překvapivě popákům.

Duel Denas – Galacticos nepřinesl žádné překvapení. První půle byla sice vzácně vyrovnané, ale po přestávce se naplno projevila větší kvality kádru Denasu.

Tvrdě realitu rozdílu mezi třídou a přeborem poznalo El Clasico. Proti Notě bojovalo, ale góly střílel jen soupeř. Nota vycházela z pozorné obrany k rychlým brejkům. Bylo z toho sedm branek, žádná inkasovaná a tři body.

Po bodu sahala Boca Juniors v zápase s Pelikans Legends. Ti sice vedli v průběhu druhé půle 3:0 ale snaživý soupeř dokázal srovnat. Dvě minuty před koncem po signálu z rohu dokázali Pelikans přeci jenom šťastně strhnout vítězství na svou stranu.

Dramatickou bitvu sehráli DeCe COMPUTERS se Starou dámou. Hosté byli po vyrovnaném průběhu blízko třem bodům. Domácím se ale podařilo v předposlední minutě vyrovnat.

Hráčem kola byl vyhlášen Daniel Pilík (Pop Servis)