Pop Servis Děčín 2 : 14 DeCe COMPUTERS
pátek, 16 červen 2017 17:15

HUNTÍŘOV POTVRDIL DOMINANCI

FUTSAL FIFA

Posledním kolem byl završen další ročník okresního přeboru ve futsalu. Jelikož již před tímto kolem bylo známo pořadí na medailových i sestupových příčkách odehrály se zápasy v poklidné a přátelské atmosféře.

Mistr Huntířov potvrdil, že soutěž vyhrál právem. V souboji s druhým týmem tabulky DeCe COMPUTERS jasně zvítězil. Tak jako skoro vždy v zápasech lídra tabulky byl první poločas vyrovnaný, ale druhá půle již zcela patřila novým mistrům. Ti tímto vítězstvím přeskočiliDeCe COMPUTERS i na čele historické tabulky okresního přeboru, kde po tomto ročníku vedou o bod.

Závěr sezóny se nevydařil Mexicu. Po prohře v minulém kole padli i tentokrát. A to s posledními Hezouny. V utkání vůbec neexistovaly obrany. Padlo 22 branek. Mexico několikrát vedlo o dva góly, ale do minuty vždy o náskok přišlo. Závěr patřil překvapivě Hezounům.

DC Východ předvedl nejlepší výkon jara. Na body proti Slovance to však nestačilo. Východ dokázal srovnat z 0:3 na 3:3 rozhodující branku ale vstřelil protivník. Slovanka se tímto vítězstvím posunula na pro ni výborné 7. místo.

Přeskočila totiž Starou dámu, která se ke svému poslednímu utkání s Bílým Baletem nedostavila.

Absolutně se poslední kola nevydařila Jílovému. Po kontumaci v předminulém kole se tentokrát dostavilo k utkání s Denasem je se třemi hráči do pole a obdrželo dvacet branek.

Hezké utkání sehráli Nota s Pelikans Legends. Hosté byli v duelu o kousek lepším týmem, ale domácí se nevzdali, v závěrečných minutách dokázali snížit na jednobrankový rozdíl a byli i blízko vyrovnání.

Po posledních zápasech byly předány poháry třem nejlepším týmům a vyhlášeni nejlepší jednotlivci.