AC Jílové "A" - DeCe COMPUTERS
pátek, 09 červen 2017 15:13

HUNTÍŘOV MISTREM

FUTSAL FIFA

Kolo před koncem známe pořadí na medailových stupních letošního okresního přeboru ve futsalu.

Na třetí pokus se podařil poslední krok Huntířovu. Proti Jílovému to vypadalo po první půli za stavu 3:2 pro Jílové na další trápení kandidáta na titul. Druhá půle ale tyto dohady odvlála silou uragánu. Huntířov vstřelil soupeři osm branek a rázně ukončil dohady, kdo bude mistr.

Druzí DeCe COMPUTERS si na 99,99% zajistili druhé místo díky vysokému vítězství nad Slovankou. Mají totiž tříbodový náskok na třetí Mexico a o mnoho lepší skóre. V utkání se Slovankou vstřelil osm branek kanonýr Décéčka Šimek a získal tím rozhodující náskok v souboji o nejlepšího střelce.

Mexico padlo poprvé na jaře a to nečekaně s Notou. Utkání bylo ovlivněno velmi přísným vyloučením hráče Mexica v úvodu utkání. To mělo za následek nesoustředěnost hráčů Mexica a snadné vítězství Noty.

V duelu Pelikans Legends - Denas se předpokládalo hodně branek, jelikož oba celky neradi brání. Toto očekávaní se naplnilo. Denasu nestačilo k vítězství poločasové vedení o tři branky. V závěru dokonce odvracel prohru. Konečná remíza je zasloužená.

Hezouni se dostavili k utkání s Bílým Baletem jen se třemi hráči do pole. Přesto vedli o přestávce o gól. Teprve po půli jim došly síly a zkušený soupeř duel otočil.

Stará dáma si připsala očekávané tři body proti DC Východu. Ten jí byl v prvním dějství vyrovnaným soupeřem. Doplatil však na hrubé chyby svého brankaře. Po přestávce mířilo přesně již jen vítězné mužstvo.

Hráčem kola byl vyhlášen David Vepřovský (Nota).