Pop Servis Děčín 2 : 14 DeCe COMPUTERS
pátek, 02 červen 2017 14:32

KRIZE HUMTÍŘOVA?

FUTSAL FIFA

Dvě kola zbývají do konce okresním futsalistúm. A situace na čele se dramatizuje.

Huntířov opět prohrál. K utkání s Pelikans Legends nastoupil lídr tabulky se zraněnými hráči. To bylo na hřišti od počátku znát. Výsledek prvního poločasu 0:8 mluví za vše.

Již jen šest bodů ztrácí na čelo DeCe COMPUTERS. Ti si připsali snadné tři body proti Jílovému, které se k utkání dostavilo až po úředním začátku a dle propozic prohrálo kontumačně.

Na jaře bez ztráty kytičky hrající Mexico hrálo dlouho vyrovnaně s Denasem. První půle skončila 0:0. Teprve po přestávce našli střelci Mexica recept na houževnatou obranu Denasu a pěti góly utkání rozhodli. Mexico ztrácí na čelo také šest bodů, avšak díky horším vzájemným zápasům již soutěž vyhrát nemůže.

Taktickou hru přinesl zápas Nota – Bílý Balet. Do přestávky padla jen jedna branka, kterou vstřelil Balet. Očekávaný tlak Noty ve druhé půli uťal po pár sekundách druhý gól Baletu. Ten se pak ještě více soustředil na obranu a vyrážel k rychlým brejkům.

Jen prvních deset minut duelu Slovanka – Stará dáma bylo vyrovnaných. Po prvním gólu hostů se obrana Slovanky zhroutila a do půle bylo utkání rozhodnuto.

Druhou výhru v soutěži si připsali Hezouni. A to velmi snadno proti DC Východu. Ten na jaře ještě nebodoval a ročník jen z povinnosti dohrává. V poklidném utkání padlo patnáct branek.

Hráčem kola byl vyhlášen Daniel Horák (Hezouni)