DeCe COMPUTERS 3 : 2 FC Slovanka - KORADO SW
pátek, 19 říjen 2018 00:00

JASNÉ VÍTĚZSTVÍ GALACTICOS

FUTSAL FIFA

V osmém kole okresního přeboru se neudálo žádné překvapení.

Vedoucí Bílý Balet si celkem v pohodě poradil s Denasem. Ten prohrával již 2:8 a teprve v závěrečných minutách skóre korigoval na přijatelný výsledek.

Pelikans Legends zlomili odpor Espanyolu do přestávky. Předtím se Espanyolu podařilo srovnat z 0:2 na 2:2. Pak však své šance nevyužil a soupeř následně trestal.

Dlouho vyrovnaný byl souboj El Clasico – Mexico. Závěr však patřil jasně hostům.

Huntířov sehrál vyrovnaný duel s DeCe COMPUTERS. Favorit spálil mnoho šancí a proto byl průběh zápasu napínavý až do konce.

Jeden za svých lepších dní měla Nota. Slovanku zdolala překvapivě snadno, bez větších obtíží.

V zápase Galacticos – Bodlo se potvrdilo tabulkové postavení obou celků. Domácí s přehledem zvítězili, když podali kvalitnější a vyrovnanější výkon než soupeř.

Hráčem kola byl vyhlášen Bohuslav Bezouška (Galacticos)