pátek, 11 květen 2018 00:00

KLID PŘED BOUŘÍ

FUTSAL FIFA

Také 21. kolo okresního přeboru přineslo jasná vítězství vedoucího dua.

Bílý Balet sice rychle prohrával se Slovankou 0:1, ale brzy utkání otočil a závěr již byl jen otázkou konečného skóre.

Pelikans Legends vedli nad Mexicem 2:0, pak však soupeř snížil a utkání bylo dlouho napínavé. Teprve deset minut po přestávce začal favorit navyšovat svůj náskok. Vše tedy směřuje k přímému duelu o vedoucí příčku. Duel Pelikans Legends – Bílý Balet se uskuteční v příštím kole. Ve čtvrtek 17.5. od 20:20 v Březinách.

Také souboj o bronz se dramatizuje. Huntířov opět prohrál. Tentokrát jasně a zaslouženě s Jílovým. O osudu utkání bylo jasno do přestávky.

Zaváhání Huntířova využilo El Clasico k návratu na 3. Příčku. Zdolalo totiž po dobrém obraném výkonu Starou dámu. Ta opět potvrdila, že do plných hrát neumí.

Blízko třetí příčky je i Denas. Ten tentokrát zdolal Notu. Ta podala snaživý výkon, ale na soupeře ve všech směrech nestačila.

V záchranářském duelu zdolali Galacticos Pop Servis. Rozhodlo se deset minut před koncem, kdy za nerozhodnutého stavu dokázali Galactocos díky větší taktické vyspělosti zápas rozhodnout.

Boca Juniors unikla z pásma sestupu díky výhře nad DeCe COMPUTERS. Ve vyrovnaném zápase rozhodly chyby Décéčka při vlastní power-play.

Hráčem kola byl vyhlášen Jiří Sejkora (Galacticos)